Lokalizacja

Sopot
ul. Na Wydmach 13 Sopot

Data

11 Lip 2020

Czas

All Day

Sprzedaż – Rękojmia – Wady zwierząt

Zapraszam na szkolenie pt. „SPRZEDAŻ – RĘKOJMIA – WADY ZWIERZĄT”, w ramach cyklu Hodowla psów rasowych – problemy prawne, realizowanego w projekcie #kynologiaiprawo

Szkolenie ma na celu, pokazanie typowych problemów prawnych, które mogą zaistnieć w toku realizacji umowy sprzedaży psa rasowego. Zajmiemy się także, odpowiedzialnością hodowcy za wady zwierząt, oraz dotkniemy zagadnienia praw i obowiązków nabywcy. Zweryfikujemy zasadność i wykonalność przykładowych zapisów umów sprzedaży. A mierzalnym efektem, oprócz dawki solidnej wiedzy doświadczonego prawnika praktyka, będzie stworzenie UMOWY sprzedaży skrojonej na miarę potrzeb!

Program:
1. Umowa sprzedaży jako kontrakt.
2. Prawo konsumenckie, a Kodeks cywilny.
3. Wady zwierząt fizyczne i prawne.
4. Rękojmia – odpowiedzialność hodowcy względem nabywcy.
5. Prawa i obowiązki nabywcy zwierząt.
6. Rozwiązywanie problemów prawnych.
7. Najnowsze case study z praktyki adwokata.
8.Projekt umowy sprzedaży.

Prowadząca: Joanna Szpiega-Bzdoń – adwokat, mediator sądowy (więcej: http://joannaszpiega.pl), asystent kynologiczny; aktywny uczestnik zawodów i konkursów pracy psów myśliwskich i innych sportów kynologicznych oraz wystaw i pokazów psów rasowych; wykładowca i uczestnik kursów, warsztatów, wykładów i seminariów; miłośnik rasy labrador retriever;
Twórca projektów takich jak: ©️Kynologia i prawo, ©️Marketing kynologiczny, ©️Kynologia przy kawie. Pomysłodawca i autorka pierwszego w Polsce cyklu wykładów łączących prawo i kynologię (2014). Autorka i konsultant zmian w przepisach wewnętrznych ZKwP. Współtwórca Grupy Roboczej Polskiego Towarzystwa Etycznego przy Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, na rzecz poprawy dobrostanu i prawnego statusu zwierząt w Polsce (2017). Pomysłodawca i twórca akcji społecznych: ©️Pies w koronie oraz ©️Kupuj mądrze lub adoptuj.

▪️Przewidywany czas trwania: ok. 4 godz.
▪️Miejsce: SOPOT
▪️Data: 11.07.2020 r.(sobota) – godz. 9:00
▪️Ilość miejsc ograniczona z uwagi na konieczność zachowania reżimów sanitarnych związanych z pandemią.
▪️Zgłoszenia na adres: kontakt@kynologiaiprawo.pl

Wszystkie zgłoszenia zostaną potwierdzone mailowo.

▪️Udział w szkoleniu zostanie potwierdzony dyplomem uczestnictwa, uprawniającym do zniżek w kolejnych wykładach realizowanych w ramach projektu #marketingkynologiczny lub #kynologiaiprawo.
▪️Koszt uczestnictwa: 220 zł/os. (180 zł dla osób uczestniczących w szkoleniach w ww. projektach).
▪️Wszelkie informacje, będą pojawiały się na stronie wydarzenia, a do osób zarejestrowanych, będą dodatkowo wysyłane drogą mailową.

Realizowany program ma charakter autorski.

Zapraszam!
FB: @kynologiaiprawo
IG: @kynologiaiprawo_pl
https://kynologiaiprawo.pl/
Akademia kynologiczna

:
Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dn. 4.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane, jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji tj. poprzez opcję „udostępnij”.

©️2020 #kynologiaiprawo. All Rights Reserved.